Branch Manager HR Services Liberec

Aktualizováno:

3. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Liberec

Značka:

A10538

Zařazeno na pozici:

Branch Manager Liberec

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* Minimálně 3 roky praxe v HR, obchodu, ideálně z prostředí personální agentury
* Schopnost navazovat a udržovat dlouhodobé obchodní vztahy
* Vynikající komunikační a prezentační dovednosti
* Obchodní duch
* Schopnost vést a motivovat tým
* Vytrvalost a trpělivost - nebude to jednoduché, prostředí je velmi konkurenční
* Aktivní řidič sk B, anglický nebo německý jazyk na úrovni B2 minimálně, perfektní znalost práce s MS office, ideálně zájem o další technologie

Náplň práce

Tvojí rolí bude stát se nejvyhledávanějším partnerem v oblasti HR v regionu. Budujeme síť pevných a dlouhodobých vztahů s firmami i profesionály. Pomáháme lidem najít práci snů a firmám vybudovat ty nejlepší týmy.

Jako vedoucí pobočky budeš kompletně svým pánem v regionu. Budeš zodpovědný za obchodní výsledky pobočky, za kvalitu poskytovaných služeb. Ty budeš ten bubeník na lodi a to jak rychle budete plout, bude záviset na Tobě.

Kromě prodeje služeb a budování partnerství v oblasti agenturního zaměstnávání, recruitmentu a dalších HR služeb, budeš mít také na starosti účast na HR kongresech, pořádání HR snídaní, ale i takové ty běžné věci, jako reporting, příprava na ISO certifikace, týdenní porady s týmem a stanovováním cílů, kam dál jít.

Nabízíme

* Skvělý tým (5 lidí) s letitými zkušenostmi
* Podpora a důvěra od společnosti, abyste mohl/a realizovat své inovativní nápady a strategie
* Příležitost pracovat s významnými klienty a rozšiřovat naše portfolio
* Finanční ohodnocení v závislosti na praxi a výsledcích pobočky
* Mnoho benefitů - stravenky 130Kč, dotovaná jazyková výuka ve výši 80 %, auto i telefon k soukromým účelům, věrnostní odměny, narozeninový den volna, příspěvek na životní/penzijní pojištění, multisportkarta, příspěvek k životnímu jubileím, až 6 týdnů dovolené

Kontaktní osoba:
Ludmila Polmová
Tel: +420 702 231 822